پکیج های طراحی پیکسل پک2019-09-19T09:40:56+00:00

پکیج های طراحی پیکسل پک

پکیج همون خدمات هستش که ما برای اینکه بتونیم خدمات متمرکز و بهتری رو به مشتریامون بدیم این بخش رو به سه عنوان مختلف تقسیم کردیم :

Gold Plus :

این بخش بسیار حرفه ای انجام میشه و فوق العاده تخصصی و جذابه. ما خدمات این بخشو به مشتریانی پیشنهاد میدیم که ارزش مالی محصولشون بالاست و یک کار لاکچری و لوکس میخوان.

مرحله اول ایده پردازی و طراحی سازه بسته بندی هستش که بصورت انحصاری انجام میشه. یعنی طرح ارائه شده به هیچ عنوان به مشتری دیگه ای ارائه داده نمیشه و چون صد در صد از ذهن خلاق طراح برگرفته شده، قابلیت ثبت شدن نیز داره. مرحله دوم اجرای طراحی گرافیکی روی سازه مورد نظر هستش، که تو این بخش از سبک های به روز طراحی و تکنیکهای گرافیکی جذاب استفاده میشه. مرحله نهایی ساختن ماکت هستش که مشتری اتمام پروژه شو تو قالب یک ماکت نهایی مشاهده میکنه. ماکت نهایی، ترکیب طرح سازه و طرح گرافیکی هستش که دقیقا همین فرمت توی بخش چاپ اتفاق میوفته و مشتری با خیال راحت میتونه ماکتشو به هر چاپخونه ای ببره و چاپخونه هم میدونه که قراره بسته بندی به چه شکلی ساخته بشه.

Gold :

این بخش تقریبا مشابه خدمات گلد پلاس هستش، تفاوت این بخش اینه که برخی از مشتریان محصولی دارن که ارزش مالی زیادی نداره و منطقی نیست که بخوان هزینه ی زیادی برای این بخش بکنن. حالا دو اتفاق تو این بخش میوفته، مشتری بسته بندی ای از قبل داشته و میخواد کمی تو سازه اون تغییر ایجاد کنه و یا بهینه ترش کنه و یا طراحان ما بسته بندی های موجود تو بازارو انتخاب میکنن و کمی تو سازه ی اون تغییر ایجاد میکنن. بطور کلی بخوایم بگیم، این بخش بیشتر به سمت بهینه سازی و تفاوت های جزئی اما جذاب بسته بندی های تکراری در بازار می پردازه و با اضافه کردن یک طرح گرافیکی جذاب میتونه این تغییرو صد چندان بکنه. ما تو این بخش باز هم ماکت میسازیم چون تغییرات در سازه باید با ساختن ماکت مشخص بشه.

– نکته مهم در بخش گلدپلاس و گلد اینه که در هر دو بخش، موضوع طراحی سازه به همراه طرح گرافیکی و ساخت ماکت امری ثابت هستش فقط با تفاوت هایی که ذکر کردیم اجرا میشه.

Green :

در این بخش طراحان ما فقط به اجرای گرافیکی بسته بندی میپردازن. یعنی مشتری با در دست داشتن یک نمونه واقعی جعبه و یا طرح لایه باز قالب بسته بندیش به ما مراجعه میکنه و طراحان ما روی اون فضا و با ابعاد مشخص شده طرح گرافیکی بسته بندی رو تغییر میدن و طرح جدیدی رو اجرا میکنن. البته تو این بخش طراحان ما میتونن هم طرح روی جعبه و کارتن رو اجرا کنن و هم طرح گرافیکی روی بسته بندی های سلفونی یا ظروف که میتونه شامل لیبل هم باشه. تو این بخش دیگه بحث طراحی سازه و یا ماکت سازی رو نداریم و طرح ها بصورت فایل به مشتری ارائه میشه.